Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

W weekend popadało

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Bez mała 30 litrów na m2 spadło deszczu w miniony weekend w Marianowie pod Łomżą. To najwięcej w regionie zanotowane przez stacje pomiarowe IMGW.

W sobotę, zgodnie z prognozą, nad regionem przechodził front atmosferyczny. Od rana było bardzo upalnie, a o 13. w Marianowie zanotowano temperaturę 31,9 stopnia C.  

Około 18. przyszły opady deszczu. W Marianowie, jak pokazuje czujnik IMGW, spadło w piątek i sobotę w sumie 28,8 mm deszczu. To najwięcej w regionie. W Dobrymlesie czujnik wskazał 7,9 mm, a w Burzynie suma opadów wyniosła 12,7 mm. 

Opad deszczu sprawił niewielkie podniesienie się poziomów rzek. Dziś rano czujnik na Narwi w Piątnicy wskazuje 76 cm., a w Wiźnie 138cm. Stan Biebrzy w Burzynie wynosił rano 143 cm, a Pisy w Dobrymlesie 80cm.

W sumie opady nie poprawiły znacząco deficytu wody. W ciągu najbliższych 3 dni nie przewiduje się w regionie kolejnych opadów deszczu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę