Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Czekają nas wysokie temperatury, zmiana pogody i burze

Główne zdjęcie
Łomża

Zmienna zapowiada się pogoda na rozpoczynający się weekend. W sobotę upał przekraczający 30 stopni Celsjusza, później deszcz i burze. Niedziela trochę chłodniejsza.

IMGW na sobotę prognozuje zachmurzenie małe i umiarkowane, wzrastające do dużego. Po południu i wieczorem  przelotne opady deszczu i burze z gradem. Wysokość opadów w czasie burz do 30 mm. Temperatura maksymalna od 27°C na zachodzie do 31°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowy. W czasie burz porywy do 80 km/h.

Niedziela przywita nas chmurami. Zachmurzenie duże. Przelotne opady deszczu, na wschodzie możliwe burze. W czasie burz opady o natężeniu umiarkowanym. Temperatura maksymalna od 24°C do 26°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, zachodni. W czasie burz możliwe porywy do 70 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę