Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Pali się składowisko śmieci w Czartorii

Kilka minut po północy wybuchł pożar składowiska śmieci w Czartorii. Na miejscu brało udział 13. zastępów straży pożarnej. W tej chwili trwa jeszcze akcja gaśnicza.

Jak informuje stanowisko kierowania JRG, gaszenie pożaru może zająć jeszcze kilka godzin. W tej chwili na miejscu operuje 7 zastępów, w tym jeden PSP.

Przypomnijmy, to już trzeci pożar hałdy śmieci w Czartorii w ciągu miesiąca. 25. lipca pojawił się pierwszy pożar, a kilka dni później 27. lipca gaszono drugi ogień.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę