Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jeździł mimo zakazu

Kolejny kierujący, który zdecydował się na jazdę pomimo obowiązującego go zakazu, wpadł w ręce policjantów. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Łomżyńscy policjanci, patrolując łomżyńskie ulice Osiedla Bohaterów Monte Cassino zauważyli skuter, którego kierowca nieprawidłowo przewoził 6-letnie dziecko. 34-letni kierowca skutera nie miał w trakcie kontroli prawa jazdy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy, jednak po sprawdzeniu danych mężczyzny w systemach policyjnych okazało się, że ma on orzeczone dwa zakazy kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Za kierowanie pomimo obowiązującego zakazu grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę