Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie pogodowe

IMGW na dziś także prognozuje możliwość wystąpienia burz z gradem. Pojawienie się zjawisk pomiędzy 11.00 a 23.00 określono na 80%.

Instytut meteorologii i Gospodarki Wodnej na dziś także wprowadził 1 stopień ostrzeżenia wynikający z zapowiadanych burz z gadem. Wczoraj nad regionem nie było żadnych gwałtownych zjawisk atmosferycznych.

Nie pada. W Marianowie stacja meteorologiczna w ciągu ostatniego tygodnia zanotowała zaledwie 1,8mm opadów. W Ptakach nad Pisą suma opadów z ostatniego tygodnia wynosi tylko 0,6mm. Najmniej zanotowano w Dobrymlesie. Tam wskaźnik opadów pokazuje 0,1mm.
Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach w swoim ostatnim raporcie z 11. sierpnia informuje o suszy rolniczej w 11 województwach, w tym w Podlaskiem. W prognozie na najbliższe 5 dni w okolicach Łomży może spaść około 10. mm deszczu.

Stan Narwi także się niski. Dziś w Piątnicy stan podany przez obserwatora wyniósł 70 cm, a czujnik automatyczny pokazał 72. Wczoraj o 6.00 rano stan rzeki podawany przez obserwatora i czujnik wynosił 71 cm.

Powoli spada temperatura. Dziś o 5.00 rano w Marianowie zanotowano 13,2 stopnia Celesjusza.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę