Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Możliwe burze z gradem

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

IMGW wydało ostrzeżenie dla całego województwa podlaskiego. Informuje w nim o możliwych burzach z gradem. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 80%.

Instytut prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad. Najsilniejsze zjawiska spodziewane są w południowej i centralnej części województwa w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Określono 1 stopień zagrożenia (najniższy), co  oznacza możliwość wystąpienia utrudnień na terenach zurbanizowanych, Porywy wiatru mogą doprowadzić do uszkodzenia dachów; łamania gałęzi i drzew oraz utrudnienia komunikacyjne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę