Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Rozbudowa mini bulwarów nad Łomżyczką

Rozbudowę mini bulwarów przy Łomżyczce polegającą na budowie oświetlenia, monitoringu, małej architektury i chodników planuje Urząd Miejski w Łomży. Właśnie ogłoszono przetarg na wykonanie projektu i budowę. Termin zakończenia inwestycji ustalono na 30. listopada 2020 roku.

Urząd miejski właśnie ogłosił przetarg pt. „Oświetlenie, monitoring oraz rozbudowa mini bulwarów nad rz. Łomżyczka wraz z elementami małej architektury – BO”. Dotyczy to ok. 300m terenów wzdłuż rz. Łomżyczka od ul. Sosnowej do parkingu przy ul. Modrzewiowej.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz budowa oświetlenia, monitoringu oraz rozbudowa minibulwarów nad rz. Łomżyczka wraz z elementami małej architektury. 

Inwestycja polegać będzie na wykonaniu oświetlenia minibulwarów latarniami ustawionymi wzdłuż chodnika oraz systemu ciągłego monitorowania zamontowanego na słupach latarniowych. Ponadto planuje się dobudować do trzech stref wypoczynku i ułożenie nowego chodnika od łuku istniejącego ciągu pieszo-rowerowego do kładki nad rz. Łomżyczka.

Wzdłuż istniejącego ciągu pieszo-rowerowego miasto chce wykonać trzy strefy wypoczynku. Każda strefa powinna składać się z placu o wym ok. 8x8 m o nawierzchni z kostki betonowej, bezfazowej wraz z następującym wyposażeniem w: 1) 3 ławki z oparciami, 2) 1 ławkę bez oparcia, 3) stolik piknikowy, 4) 2 kosze na śmieci, 5) stojak rowerowy. Zamontowany sprzęt powinien być „solidnej” konstrukcji, w miarę możliwości wandaloodporny. Należy wykonać połączenie istniejącego ciągu pieszo-rowerowego z kładką na rz. Łomżyczka poprzez budowę chodnika o szer. ok. 2-2,5 m i długości ok. 40 mb, z nawierzchnią z kostki betonowej bezfazowej w kolorze szarym, ułożonej na projektowanej podbudowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę