Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zderzenie ciężarówek pod Stawiskami

Około 16.30 dwie ciężarówki zderzyły się na drodze DK61 niedaleko Karwowa, pod Stawiskami. Ciągnik siodłowy jadący drogą zderzył się w wywrotką pracującą przy budowie Via Baltiki.

Ze wstępnych informacji wynika, że wywrotka, pracująca przy budowie drogi S61, chciała zkręcić w drogę piaskową dojazdową do placu budowy i kierowca TIR-a w porę nie zauważył i uderzył w bok ciągnika. Przez moment droga była zablokowana, później ruch odbywał się wahadłowo.

Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu, chociaż później przyjechała karetka, gdyż jeden z kierowców uskarżał się na pewne dolegliwości.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę