Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Odpowie przed sądem za płacenie skradzioną kartą bankomatową

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posłużenie się cudzą kartą bankomatową i w ten sposób kradzież pieniędzy. 33-latek miał użyć skradzionej karty przy pięciu transakcjach płatniczych. Usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież plecaka z zawartością portfela i posłużenie się skradzioną kartą bankomatową. Do zdarzenia doszło pod koniec maja tego roku. Wówczas zgłaszający, po pobycie w jednym z łomżyńskich lokali gastronomicznych, wrócił do domu, gdzie zorientował się, że nie ma swojego plecaka. Wrócił do restauracji, ale plecaka już tam nie odnalazł.

Mężczyzna zablokował utracone karty płatnicze, ale podejrzany przed ich zablokowaniem zdążył już dokonać kilku transakcji. Jak ustalili policjanci, skradziona karta została użyta pięciokrotnie. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 750 złotych. 33-latek usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę