Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Będzie remont drogi Morgowniki – Ptaki – Rudka Skroda

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Czterech oferentów chce remontować nawierzchnię drogi wojewódzkiej 648 na odcinku Morgowniki – Rudka Skroda. Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku właśnie otworzył oferty. Najdroższa oferta wynosi 4,2 mln, najtańsza niespełna 4 mln.

Z opublikowanego dziś przez PZDW komunikatu dowiadujemy się, że do remontu drogi wojewódzkiej zgłosiło się czterech oferentów. Każdy z nich daje 5 lat gwarancji. Są to: UNIBEP SA z kwotą brutto: 4 097 835,54; Strabag Sp zo.o. z kwotą: 3 975 867,62; BIK-Projekt Sp z o.o. z kwotą: 4 019 577,68 i PBK Sp. z o.o. z kwotą: 4 195 028,55. Wszystkie oferty są poniżej kwoty jaką zamawiający dysponuje dla tego zadania. 

Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni drogi wojewódzkiej Nr 648 Miastkowo – Nowogród – Morgowniki – Korzeniste – Stawiski – Przytuły od km 9+284 do km 14+400 tj,. od Morgownik do Rudki Skrody.

Podczas remontu droga zostanie poszerzona o 6m i na całym odcinku zostanie wylana nowa nawierzchnia. Na odcinku od Morgownik do Ptaków zostanie wykonane utwardzone pobocze bitumiczne o szerokości 1,5 m. Czas na realizację remontu wynosi 60 dni od daty podpisania umowy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę