Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jedna oferta na remont Wojska Polskiego

Główne zdjęcie
ul. Wojska Polskiego

Jedna oferta wpłynęła na remont ul. Wojska Polskiego II etap. Dziś otwarto koperty z ofertami. Teraz urzędnicy miejscy będą analizować dostarczone dokumenty.

3 828 369,51 wynosi jedyna oferta złożona przez firmę BIK-Projekt z Łomży na wykonanie remontu ok. 300 m. odcinka ul. Wojska Polskiego. Kwota przewyższa o 665 056 szacowaną wcześniej wartość inwestycji. Łomży przyznano 1 mln 602 tys. 708 zł subwencji z rezerwy ogólnej Ministerstwa Infrastruktury. Resztę, czyli ponad 2 mln 200 tys., miasto musi zapewnić z własnych środków.

Przypomnijmy, ulica Wojska Polskiego jest miejskim odcinkiem drogi krajowej nr 61 i jedną z najbardziej obciążonych ruchem ulic w mieście. Ma ponad 4 km długości i remontowana jest kawałkami. W ubiegłym roku prace prowadzono na odcinku o długości około 740 metrów, pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Polową i Sikorskiego. Wówczas remont kosztował ok. 7 i pół miliona złotych, a blisko 3 i pół miliona na to zadanie miasto otrzymało ze specjalnej rezerwy rządowej. 

Prace obejmą również odcinek I etapu remontu wykonanego w 2019 r. od ul. Gen. Wł. Sikorskiego do ul. Polowej. Głównie będą one polegały na remoncie nawierzchni chodników, zjazdów publicznych i indywidualnych, dojść do posesji, ciągu pieszo-rowerowego, wykonaniu oznakowania poziomego i pionowego, ogrodzeń panelowych oraz uporządkowania zieleni. 

Jak podaje Urząd Miejski, prace na ul. Wojska Polskiego mają być wykonane jeszcze w tym roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę