Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Pobicie pod Śniadowem

Po 14.00 we wtorek policja otrzymała zgłoszenie o pobitym mężczyźnie w miejscowości Stare Ratowo pod Śniadowem. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala.

Wczoraj w miejscowości Stare Ratowo doszło do pobicia 45-letniego mężczyzny. Ze zwględu na toczące się jeszcze czynności operacyjne, policja nie przybliża szczegółów zajścia. Młodszy aspirant Piotr Milewski z Komendy Miejskiej Policji w Łomży potwierdza zdarzenie oraz informuje o zatrzymaniu sprawcy rozboju. 

Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do łomżyńskiego szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę