Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Amnestia... na książki

Wszyscy, którzy przegapili termin zwrotu wypożyczonych książek, mogą je oddać bez konieczności zapłacenia kary. Do końca sierpnia trwa najdłuższa od lat amnestia w bibliotece.

Amnestia obowiązuje do 31 sierpnia 2020 r. we wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży. Bibliotekarze przypominają, że na wypożyczone książki czekają inni. 

Teresa Fromelc-Pawelczyk, dyrektor MBP w Łomży zauważa więcej zwrotów niż zwykle. - Niektórzy przychodzą z pieniędzmi za przetrzymanie książek – dodaje z humorem dyrektorka .

Wszystkich spóźnialskich zachęcamy do kontaktu z pracownikami biblioteki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę