Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zatrzymane prawa jazdy za ciężką nogę

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Trzech kierujących straciło prawo jazdy po przekroczeniu prędkości o ponad 50km/h w obszarze zabudowanym. W miniony weekend policjanci z łomżyńskiej drogówki uczestniczyli w akcji „Prędkość” i w jej ramach ujawnili na drogach regionu 55 przekroczeń prędkości w tym trzem osobom zatrzymano prawo jazdy.

Osoby, które straciły swoje uprawnienia były kontrolowane w Zaruziu na dk 61. Jak informuje łomżyńska policja, miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Do pierwszej kontroli drogowej doszło w samo południe. 64-latek, kierując volkswagenem, przekroczył dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 56 km/h. Następnie, kilka minut przed godziną 17, w tym samym miejscu, została zatrzymana do kontroli 40-latka, która również jechała volkswagenem i przekroczyła dozwoloną prędkość o 64 km/h. Chwilę później na tym samym punkcie kontrolnym została zatrzymana kierująca hondą. 23–latka jechała z prędkością 106 km/h. Nieodpowiedzialni kierujący stracili swoje prawa jazdy. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Policjanci apelują  o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę