Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Zapowiada się bardzo ciepły weekend.

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Najbliższe dni zapowiadają się bardzo ciepło, nawet upalnie. IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne o zbliżającym się upale dla sąsiedniego powiatu ostrowskiego, czyli my także odczujemy upał.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej dla województwa podlaskiego na najbliższe dwa dni przewiduje zachmurzenie małe i umiarkowane jedynie na północy regionu lokalnie wzrost zachmurzenia do dużego z możliwością wystąpienia przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna od 27°C do 29 °C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków wschodnich. W niedzielę mogą pojawić się nawet burze. 

 

IMGW wydało ostrzeże meteorologiczne o upale dla sąsiedniego powiatu ostrowskiego. Tam temperatury mogą dochodzić do 31 stopni celesjusza w cieniu, ale także nas może być upalnie. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska Instytut określa na poziomie 90%. 

 

IMGW przypomina, aby chronić organizm przed przegrzaniem i odwodnieniem. Zachęca do zwracania uwagi na innych, bo w takich warunkach mogą pojawiać się problemy oddechowo – krążeniowe. Wówczas reakcja sąsiadów, ludzi obok, może uratować komuś życie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę