Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Miasto sprzedaje działki przy Zjeździe

Działki o powierzchni 0,1444 ha przy ul. Zjazd naprzeciw Lidla do kupienia w przetargu ustnym nieograniczonym. Właśnie opublikowano zarządzenie podpisane przez wiceprezydenta Andrzeja Garlickiego. Przetarg już jutro.

Urząd Miejski opublikował na swojej stronie BIP zarządzenia podpisane przez wiceprezydenta Andrzeja Garlickiego, o sprzedaży nieruchomości przy ul. Zjazd zabudowanej budynkiem warsztatowo - garażowym i budynkiem magazynowym.  Przedmiotem postępowania przetargowego jest sprzedaż dwóch działek nr 10067 o powierzchni 0,0843 ha i nr 10068o powierzchni 0,0601 stanowiącej własność miasta, objętej księgą wieczystą LM1L/00000482/2.

Postępowanie prowadzne jest w trybie przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza działek wynosi 210 000zł. 

W drugim zarządzeniu Prezydent ustala skład komisji i wyznacza jej posiedzenie na 7 sierpnia 2020roku o godz. 10.00 w sali nr. 201A, Stary Rynek 14. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę