Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Ceremonia pogrzebowa Kazimierza Wojewody

Uroczystości pogrzebowe Kazimierza Wojewody (15 marca 1930-3 sierpnia 2020), zasłużonego pedagoga i cenionego artysty, odbędą się w najbliższy piątek 7 sierpnia. O godzinie 14:00 ciało Zmarłego zostanie wystawione w kościele Miłosierdzia Bożego w Łomży przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11, a żałobna msza święta odbędzie się o godzinie 16:00.

Rodzina Zmarłego prosi o przekazywanie datków na rzecz łomżyńskiego hospicjum (do puszki w  dniu pogrzebu lub na konto hospicjum) zamiast kwiatów i informuje, że ceremonia pogrzebowa Kazimierza Wojewody po mszy świętej będzie miała bardzo kameralny charakter z powodu pandemii koronawirusa. Z jej powodu uczestnicy pogrzebu proszeni są o zasłanięcie ust i nosa oraz zachowywanie bezpiecznego dystansu. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę