Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Awantura domowa z narkotykami

Trzy osoby dorosłe zatrzymali w poniedziałek wieczorem łomżyńscy policjanci podczas interwencji w mieszkaniu jednego z bloków przy ulicy Spółdzielczej. - W trakcie interwencji funkcjonariusze ujawnili posiadanie przez osoby przebywające w mieszkaniu środków odurzających – informuje młodszy aspirant Piotr Milewski z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. We wtorek po czynnościach została zwolniona kobieta i starszy mężczyzna.

W poniedziałkowy wieczór do oficera dyżurnego KMP w Łomży zgłoszono awanturę domową w bloku przy ulicy Spółdzielczej. Na miejsce pojechały dwa patrole, które potwierdziły faktycznie kłótnię pomiędzy trzema osobami: 36-letnim mężczyzną, 30-letnim mężczyzną i 20-letnią kobietą. 

I być może na uspokojeniu towarzystwa przed snem by się skończyło, gdyby nie fakt, że w trakcie interwencji ujawniono środki odurzające. - Były to amfetamina, opium i marihuana o łącznej wadze ponad 25 gramów – wylicza mł. asp. Milewski. Obu zatrzymanym mężczyznom został postawiony zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających z artykułu 62 ustęp 2. ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zgodnie z którym za znaczną ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. Młodszy mężczyzna nadal pozostaje w areszcie.

Mirosław R. Derewońko 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę