Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Zakręta droga

Ten nie wyjechał w pole, kto nigdy nie jechał na nawigacji. Gorzej, jak długim składem z przyczepą trafi się w wąską uliczkę z zaparkowanymi po bokach samochodami. Masakra.

Prawdopodobnie przez nawigację, bo przecież nie świadomie, kierowca lawety z przyczepą wjechał z ronda przy pl. Kościuszki w ul. Długą w Łomży. Obowiązuje tam zakaz ruchu pojazdów powyżej 3,5 t, a uliczka wąska i w dodatku zakręt 90 stopni w ulicę Krótką. Trudno, gapa, ale musiał się zdziwić dostrzegając błąd. Nie przyniosła mu ulgi zmiana organizacji ruchu, która od kilku dni w tym miejscu obowiązuje. Wprowadzono bowiem na ulicy Krótkiej ruch dwukierunkowy, a także ustanowiono zakaz parkowania po obu stronach ulicy.  Postawiono zakazy parkowania, ale jak mówią, przyzwyczajenie drugą naturą człowieka i prawie cała Krótka obstawiona jest zaparkowanymi samochodami. Męczył się chłopina ze skrętem w ul. Krótką i dalej Rządową. 

Świadkowie mówią, że prawie pół godziny zajęło kierowcy lawety wyjechanie z tej pułapki nie uszkadzając zaparkowanych aut. 

Dał radę. Brawo On.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę