Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Popadało

Ponad 26 litrów wody na metr kwadratowy spadło wczoraj w Łomży i okolicy. Naintensywniej padało około godziny 14. Wówczas stacja pomiarowa w Marianowie zanotowała opad 7,5 litra na m2.

Wtorkowy deszcz niezanacznie wpłynął na poziom Narwi. Wieczorem poziom rzeki w Piątnicy wzrósł do 84 cm, ale spadł i dziś utrzymuje sie na 83 cm. To ciągle stany niskie wody. 

Stacje pomiarowe w okolicy zarejestrowały wczoraj następujące wartości opadów: w Marianowie 26,7mm/m2, w Dobrymlesie 26,3 mm/m2, a w Burzynie 17,1 mm/m2.

Prognozy na dziś nie przewidują opadów deszczu ani innych zjawisk meteorologicznych. Może pojawić się minimalny opad miejscowo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę