Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Człowiek wypadł z czwartego piętra

- Zgłoszenie o tym, że jakiś mężczyzna wypadł z mieszkania na czwartym piętrze, otrzymaliśmy w sobotę o godzinie 19. z Centrum Powiadamiania Ratunkowego – informuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Była to informacja przekazana pod numer alarmowy 112 przez jednego ze świadków tragicznego zdarzenia. - Niestety, na miejscu okazało się, że to prawda.

Do wypadku, którego okoliczności zbadają śledczy, doszło w sobotni wieczór w jednym z bloków przy ulicy Jędrzeja Śniadeckiego w Łomży. Po zgłoszeniu na miejsce pojechał radiowóz policyjny, jednak wcześniej przybyła tam z pomocą załoga karetki Pogotowia Ratunkowego, która odwiozła poszkodowanego do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. 37-letni mężczyzna nadal leży w szpitalu.. 

 

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę