Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uciekali przed więzieniem

Od 10 dni za nieopłacone grzywny do prawie 3 lat ma spędzić w więzieniu czterech mężczyzn, którzy tu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Łomżyńscy policjanci ustalili ich miejsca pobytu i zatrzymali ich przekazując do zakładów, w których mają odbyć zasądzone kary.

Trzech poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości do odbycia zasądzonych kar pozbawienia wolności zatrzymano wczoraj, a czwartego dziś rano – podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Jako pierwszy w ręce łomżyńskich mundurowych, wpadł 36–letni mieszkaniec gminy Piątnica. Mężczyzna poszukiwany był zarządzeniem Sądu w Łomży za kierowanie pod wpływem alkoholu. W zakładzie karnym spędzi teraz najbliższe dwa miesiące. 
Kolejnym zatrzymanym był 28–letni obywatel Niemiec. Mężczyzna poszukiwany był przez policjantów z Grajewa, za rozbój. 28–latek trafił już do zakładu karnego, na prawie 3 lata. 
Wczoraj zatrzymano także 49–letniego mieszkańca Łomży, który za nieopłacone grzywny w areszcie spędzić ma 10 dni. Z kolei, dziś rano, w ręce kryminalnych trafił 41–letni mieszkaniec miasta. On w wiezieniu ma spędzić najbliższe 3 miesiące za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę