Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Piątnicy

Główne zdjęcie
fot. OSP Piątnica

Dwie osoby zostały ranne po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Piątnicy. Do wypadku doszło na głównym skrzyżowaniu miejscowości. Na miejscu pracują służby ratunkowe i są jeszcze utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 20. Uczestniczyły w nim punto i peugeot, którymi kierowały panie.  Według wstępnych informacji policji kierujące obydwie miały zielone światło. Jechały w przeciwnych kierunkach. Kierujaca Punto  skręcała w lewo na skrzyżowaniu, natomiast kierujaca peugeot jechała z Czarnocina. Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu blokując jeden pas ruchu. Obydwie Panie trafiły do szpitala. Policja podaje, że były trzeźwe.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze nadal ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

230804070022.gif
Foto: fot. OSP Piątnica
Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. OSP Piątnica

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę