Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmieci trzeba donieść do... asfaltu

Główne zdjęcie
Prace remontowe na ul. Dwornej

- Dwa tygodnie temu po śmieci nikt nie przyjechał? Ciekawe jak będzie jutro – zastanawia się mieszkaniec domu przy ul. Dwornej. Jej odcinek od Giełczyńskiej do Sikorskiego jest rozkopany w związku z remontem, który ma potrwać do końca listopada. Podobny problem mają mieszkańcy domów przy ul. Woziwodzkiej. W środę po południu na oficjalnej stronie intranetowej Urzędu Miejskiego pojawiła się propozycja, aby właściciele tych domów śmieci donieśli do dróg asfaltowych...

- Ze względu na remont ulic Dwornej i Woziwodzkiej oraz związanym z tym brakiem możliwości bezpośredniego dojazdu do posesji, firma wywożąca odpady komunalne z terenu naszego miasta zwraca się z prośbą do mieszkańców tych ulic, aby w terminie odbioru odpadów zgodnym z obowiązującym harmonogramem, pozostawiać je przy skrzyżowaniach ww. dróg z ulicami posiadającymi utwardzoną nawierzchnię znajdującymi się najbliżej zabudowań – czytamy w komunikacie ratusza. - W przypadku posesji zlokalizowanych przy ul. Dwornej może to być ul. Szkolna, Jana z Kolna, Zielona, Marynarska (na górce przy zakręcie), Sikorskiego, a w przypadku ul. Woziwodzkiej skrzyżowania z ul. Szkolną, Zieloną, Pl. Zielony - wskazano w nim. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę