Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Warsztaty uzdrowienia? "Nie polecamy katolikom"

Główne zdjęcie
Ks. Jacek Czaplicki, Wikariusz Biskupi ds. Duszpasterstwa Ogólnego

„Mając na uwadze dobro duchowe wiernych i odpowiadając na liczne zapytania o powyższą inicjatywę nie polecamy katolikom uczestnictwa w tego typu inicjatywach” napisał ks. Jacek Czaplicki, Wikariusz Biskupi ds. Duszpasterstwa Ogólnego w opublikowanym na stronie kurii diecezjalnej oświadczeniu. Odnosi się ono do zapowiedzianych w sobotę w Zambrowie „Warsztatach uzdrowienia”. Koszt udziału w reklamowanych „warsztatach” to 50 zł od osoby.

- Łomżyńska Kuria Diecezjalna informuje, że inicjatywa ta nie ma nic wspólnego z Kościołem katolickim i organizowanymi przez nasz Kościół modlitwami upraszającymi u Boga dar uzdrowienia – napisał w oświadczeniu ks. Jacek Czaplicki. - Mając na uwadze dobro duchowe wiernych i odpowiadając na liczne zapytania o powyższą inicjatywę nie polecamy katolikom uczestnictwa w tego typu inicjatywach. Nie mają one jakiejkolwiek aprobaty Kościoła katolickiego. Często tego typu inicjatywy służą wyprowadzaniu wiernych z Kościoła katolickiego – dodaje kapłan. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę