Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Włamywacz ze Śniadowa

Policjanci w bezpośrednim pościgu, zatrzymali 20-latka podejrzanego o usiłowanie włamania do jednego z kiosków na terenie Łomży. Do zdarzenia doszło w poniedziałek o 2 w nocy, ale dopiero dziś poinformowano o nim.

Jak przekazuje Urszula Brulińska dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w rejon skrzyżowania ulic Alei Legionów i Skłodowskiej słychać odgłosy tłuczonego szkła.  Wysłani na miejsce policjanci zauważyli przy jednym z budynków osobę w kapturze, która na widok funkcjonariuszy zaczęła uciekać. Policjanci ruszyli w pościg. Mijając budynek zobaczyli na ziemi porozbijane szkło i wygięte kraty w oknie kiosku.  Już po chwili dogonili i zatrzymali uciekiniera. Okazał się nim 20–letni mieszkaniec gminy Śniadowo. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli pręt oraz nożyce do cięcia metalu. Został zatrzymany, a wczoraj usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem za co kodeks karny przewiduje kare nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Brulińska podaje, że właściciel budynku, do którego włamywał się 20-latek straty oszacował na niemal 600 złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę