Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczny spacer pijanej mamy z dziećmi przy ul.Zjazd

Główne zdjęcie
Ul. Zjazd

„Wózek z małym dzieckiem, pcha chłopiec... Kobieta przed nimi, chwieje się na nogach, wchodzi na jezdnię”. Taką informację wczoraj wieczorem otrzymali policjanci z łomżyńskiej komendy. Okazało sie, że 36-latka „spacerująca” z dwójką dzieci przy stadionie miejskim miała w sobie ponad 2,2 promila alkoholu. Pijana mama trafiła do policyjnego aresztu, a dzieci pod opiekę cioci.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 21. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży ze zgłoszenia wynikało, że nie interesuje się losem małoletnich i co jakiś czas wchodzi pod nadjeżdżające samochody. Grozy całej sytuacji dodawał fakt, że kobieta razem z dziećmi miała iść jezdnią, jednej z najbardziej ruchliwych ulic w mieście. 

Wysłany na miejsce patrol policyjny odnalazł kobietę z dwójką dzieci, przy czym 2 latek siedział, w pchanym przez 10 latka wózku.  Badanie alkomatem wykazało, że 36–latka miała ponad 2,2 promila alkoholu. Pijana kobieta miała oświadczyć policjantom, że jest osobą dorosłą i nie musi się nikomu tłumaczyć.
Brulińska podaje, że chwilę przed przyjazdem policjantów do kobiety podeszła jej ciocia, która jak się okazało została powiadomiona telefonicznie przez starszego z chłopców. Starsza pani, zabrała dzieci do siebie. 

PIjana mama dzieci trafiła zaś do policyjnego aresztu. Kobieta jeszcze dziś - jak tylko wytrzeźwieje - ma usłyszeć zarzut narażenia synów na niebezpieczeństwo. O niewłaściwym sprawowaniu opieki nad małoletnimi synami poinformowany zostanie sąd rodzinny. Za narażenie na niebezpieczeństwo, kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę