Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Znowu pali się hałda śmieci w Czartorii

Główne zdjęcie
Zdjęcie z sobotniej akcji gaszenia hałdy śmieci w Czartorii. Dziś strażacy ponownie gaszą tę samą hałdę.

Pięć jednostek straży pożarnej ponownie pojechało do Czartorii gasić pożar dużej hałdy śmieci. Dym nad wysypiskiem po raz pierwszy zauważono w sobotnie popołudnie. Wówczas, po kilku godzinach polewania wodą stłumiono ogień, ale jak się okazuje ponownie odżył.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży podkreśla, że dzisiejsza akcja dotyczy tej samej hałdy śmieci, która zapaliła się w sobotę. Ma ona około 70 metrów długości i w najwyższym punkcie ma mieć około 8 metrów wysokości. Po ugaszeniu w sobotę i niedzielę pożaru, pracownicy wysypiska przerzucając hałdę dogaszając tlące się śmieci. Dziś pożar ponownie stał się na tyle duży, że na pomoc musieli wezwali strażaków. 
Tym razem pali się w miejscu, gdzie hałda ma „tylko” 3 – 4 metry wysokości. Oficer dyżurny straży pożarnej szacuje, że dzisiejsza akcja potrwa kilka godzin, a ogień na wysypisku może odradzać się także w kolejnych dniach. 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę