Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem

Zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Po południu miejscami przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. To zapowiadają synoptycy na poniedziałek, którzy wydali ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami z gradem. W czasie burz lokalnie może spaść do 30 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi.

W ciągu dnia temperatura powietrza w cieniu wzrośnie w regionie nawet do 27°C. Wiatr słaby, zmienny, po południu i wieczorem przechodzący na północno-zachodni. Podczas burz możliwe porywy do 75 km/h. Te zapowiadane są nad regionem od godziny 13.00 do godziny 22.00 

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. W pierwszej połowie nocy miejscami przelotne opady deszczu, lokalnie burze, początkowo także z gradem. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 mm. Nad ranem możliwe silne zamglenie lub krótkotrwała mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od 13°C do 15°C. 

We wtorek zachmurzenie umiarkowane, okresami duże, ale już bez burz. Temperatura maksymalna od 26°C do 28°C. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę