Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Topielcy w Narwi

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Pomiędzy Jednaczewem a Szablakiem na Narwi po godzinie 14. zauważono pływające ciało mężczyzny. To był pierwszy niedzielny topielec. Przed godziną 18. utopił się także mężczyzna w Łomży. Wszedł do wody na skraju plaży miejskiej, miejsca, gdzie do soboty czuwali ratownicy. Niestety pomimo stosunkowo szybkiego wyciągnięcia go z Narwi i reanimacji mężczyzna zmarł.

Ciało pierwszego topielca w wodzie mieli zauważyć uczestnicy spływu kajakowego. To oni zaalarmowali wędkarzy, a ci policję. Ciało mężczyzny zostało wydobyte na brzeg, gdzie potwierdzono zgon.

Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności śmierci mężczyzny. 

Tymczasem kilka godzin później, ok. 17. 40 w Łomży, na skraju funkcjnującego do wczoraj tzw. miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli, gdzie nad bezpieczeństwem kąpiących się przez miesiąc czuwali ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, topil się kolejny mężczyzna. Płynące rzeką jego ciało miał przy pomocy wędki wyciągnąć na brzeg po drugiej stronie rzeki jeden z wędkarzy. Pomimo akcji reanimacyjnej mężczyzna zmarł. 

Według relacji świadków  mężczyzna miał  wejść do wody  chwilę  po odpłynięciu  łódki  z ratownikami, którzy patrolują  Narew  w granicach administracyjnych miasta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę