Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzystek

Na ul. Wojska Polskiego przy rondzie Św. Brunona kierujący Fordem potrącił dwie rowerzystki. Obie z obrażeniami trafiły do szpitala.

Kilka minut po 14. na ul. Wojska Polskiego, zjazd z ronda Św. Brunona w kierunku Ostrołęki, kierujący Fordem uderzył w przejeżdżające po przejściu rowerzystki. Kobiety z obrażeniami trafiły do szpitala. Siła uderzenia sprawiła, że w samochodzie osobowym jest zbita przednia szyba, natomiast w jednym z rowerów pękła obręcz tylniego koła.

Ze wstępnych informacji wynika, że rowerzystki przejeżdżały przez przejście dla pieszych. W tym miejscu jest tylko przejscie, brak jest drogi dla rowerów.

Na miejscu pracują policjanci. Ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę