Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Nowogrodu

Dwie osoby ranne po zderzeniu samochodu osobowego z przyczepą ciągnika rolniczego. Wypadek miał miejsce na drodze 645 Łomża - Nowogród.

Około 18.30 na drodze 645 między Nowymi Kupiskami a Mątwicą zderzyło się Mitsubishi z przyczepą ciąrnika rolniczego. Prawdopodobnie kierująca osobówką niewyhamowała przed skręcającym ciągnikiem z przyczepą. Samochód jadąc od Nowogrodu w kierunku Łomży uderzył w tylnie prawe koło przyczepy. W wyniku zdarzenia dwie osoby kobieta i dziecko zostały ranne i przewiezione do szpitala. 

Na miejscu pracują służby. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę