Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Płonie hałda śmieci w Czartorii

10 jednostek straży pożarnej walczy z pożarem hałdy śmieci na miejskim wysypisku śmieci w Czartorii koło Miastkowa. Pożar objął powierzchnię około 200 metrów kwadratowych hałdy, która ma około 6 metrów wysokości.

Pożar strażakom zgłoszono w sobotę ok. godz. 16. 30. Płonie hałda o długości około 70 metrów i wysokości około  6 metrów. Na miejscu są jednostki zawodowe z Łomży i ochotnicze z powiatu łomżyńskiego. Ściągnięto także dużą cysternę z wodą z Komendy PSP w Zambrowie, bo jak się okazuje ciśnienie wody w wodociągu na wysypisku jest niewystarczające do zapewnienia wody do prowadzenia akcji gaśniczej. 

Na razie nie wiadomo co mogło spowodować pożar hałdy śmieci. Będzie to wyjaśniane po ugaszeniu ognia. Strażacy szacują, że akcja gaśnicza może potrwać do rana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę