Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Nowy market spożywczy w Piątnicy

W środę 22 lipca punktualnie o godzinie 7.00 w Piątnicy przy ul. Północnej 2 A otwarty został Prim Market Spożywczy. Na klientów czekała specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach. Nowy obiekt przyszło odwiedzić kilkaset klientów, którzy skorzystali z przygotowanych na tę okazję atrakcji.

W nowym sklepie klienci mogą znaleźć polskie produkty, w tym producentów m.in.: Mleczarni Piątnica czy Piekarni Piątnica, co jest doskonałym odzwierciedleniem hasła reklamowego marketu, które brzmi „Świeżo i lokalnie”.

W okresie od środy 22 lipca do wtorku 28 lipca wiele artykułów zostało objętych specjalnymi promocjami cenowymi, jak zapowiada sklep takich specjalnych tygodniowych promocji spodziewać się można w każdy czwartek.

Bogatą ofertę serwuje stoisko mięsno – wędliniarskie na którym można znaleźć zawsze świeże mięso, wędliny od krajowych i lokalnych dostawców a także przepyszne wyroby garmażeryjne.

Klienci „PRIMA” dzięki przystąpieniu do programu lojalnościowego o nazwie „Primcard” za dokonane zakupy zbierają punkty lojalnościowe, które później mogą wymienić na atrakcyjne nagrody.

Jest to już 8 sklep sieci w którym zainstalowano nowoczesny system kas samoobsługowych. Dzięki intuicyjnemu systemowi klienci w szybki i prosty sposób mogą skasować swoje zakupy nie tracąc cennego czasu stojąc w kolejce.

Nowy sklep sieci Prim w Piątnicy ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 400 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 20 osób. Placówka jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00, a w niedziele handlowe od 08.00 do 20.00.

Informacje o firmie:
PRIM to polska sieć marketów spożywczo-przemysłowych, z ponad 20 –letnimi tradycjami, która należąca do polskiej spółki  SPS HANDEL Sp. z o.o. Wszystkie sklepy zlokalizowane są w północno- wschodniej części naszego kraju i idealnie wkomponowują się w rytm miejscowości i ich społeczności.
Dzięki temu właśnie możemy śmiało powiedzieć, że „ jesteśmy stąd”.
Najbliższe sklepy Prim można odwiedzić w Łomży, przy ul. Spółdzielczej 26, Nowogrodzie przy ul. Miastkowskiej 16 czy Jedwabnem przy ul. Sadowej 25.

Zapraszamy.

tekst płatny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę