Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wpadł złodziej rowerów

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Na początku lipca, pod osłoną nocy, z łomżyńskich blokowisk ukradł trzy rowery. Teraz został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że to recydywista. 31-letni mieszkaniec Łomży był już skazywany za kradzieże z włamaniem.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, do zdarzeń doszło na początku lipca na dwóch łomżyńskich osiedlach. Sprawca pod osłoną nocy, po przecięciu linek antykradzieżowych, ukradł dwa rowery stojące przy jednym z bloków mieszkalnych. Kolejny jednoślad zniknął w ten sam sposób, dwie noce później z innej ulicy. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę około 4300 zł. 
W tym tygodniu łomżyńscy kryminalni zatrzymali podejrzanego. To 31-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem popełnionej w warunkach recydywy. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę