Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niewiadomski dyrektorem w KRUS

Główne zdjęcie
Krzysztof Niewiadomski

Krzysztof Niewiadomski z Łomży został zastępcą dyrektora Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku. Informację o objęciu stanowiska potwierdził w rozmowie telefonicznej.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego to instytucja państwowa odpowiedzialna za ubezpieczenie społeczne rolników. Podlega pod nadzór Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 
Krzysztof Niewiadomski jest działaczem Prawa i Sprawiedliwości. Z tej listy w ostatnich wyborach samorządowych kandydował do Rady Miejskiej Łomży. Mandatu nie uzyskał. 
Ostatnio pracował jako kierownik działu organizacyjnego Szpitala MSWiA w Białymstoku. Wcześniej – w 2017 r. - był, ze wskazania premier Beaty Szydło, komisarzem Gminy Nowogród, którą kierował przez kilka miesięcy do przedterminowych wyborów zarządzonych po śmierci poprzedniego burmistrza Józefa Piątka. 
W środę Niewiadomski objął stanowisko pierwszego zastępcy dyrektora Oddziału Regionalnego KRUS w Białymstoku. Powołała go prezes KRUS Aleksandra Hadzik. 

Krzysztof Niewiadomski ukończył studia pedagogiczne i prawnicze. Pracę w administracji rozpoczynał w Urzędzie Wojewódzkim w Łomży. Po likwidacji województwa został kierownikiem łomżyńskiego biura Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, a później m.in. był zastępcą burmistrza w Jedwabnem, doradcą wiceministra MSWiA Jarosława Zielińskiego oraz zastępcą dyrektora ds. służb mundurowych Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Białymstoku.  

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę