Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pies zawisł na kolcach ogrodzenia

Główne zdjęcie
Wycięte przez strażaków przęsła

Pies prawdopodobnie wypadł z okna i spadając nadział się na naostrzone kątowniki metalowego ogrodzenia posesji. Ratując zwierzaka strażacy wycięli fragment ogrodzenia i wraz z nadzianym na nie psem przekazali lekarzowi weterynarii. - Jest szansa, że ten piesek to przeżyje – mówił oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, który wysłał na miejsce jednostkę ratowniczą straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w środę przed południem przy hotelu „Perła” przy aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży. Nieduży pies prawdopodobnie wypadł z okna na pierwszym piętrze budynku i spadł bezpośrednio na otwartą furtkę ogradzania posesji. Niestety zwierzak nadział się na długie, zaostrzone kolce ogrodzenia wykonanego z kątownika. Wezwani na ratunek strażacy z KM PSP w Łomży, przy użyciu specjalistycznego sprzętu wycieli fragment furtki z nadzianym na nie psem i przekazali lekarzowi weterynarii, który zjawił się na miejscu nieszczęśliwego zdarzenia.
Weterynarz zabrał zranionego psa do lecznicy. 
Na miejscu są także policjanci, którzy szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.   


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę