Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 23 maja 2022 napisz DONOS@

Pies zawisł na kolcach ogrodzenia

Główne zdjęcie
Wycięte przez strażaków przęsła

Pies prawdopodobnie wypadł z okna i spadając nadział się na naostrzone kątowniki metalowego ogrodzenia posesji. Ratując zwierzaka strażacy wycięli fragment ogrodzenia i wraz z nadzianym na nie psem przekazali lekarzowi weterynarii. - Jest szansa, że ten piesek to przeżyje – mówił oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, który wysłał na miejsce jednostkę ratowniczą straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w środę przed południem przy hotelu „Perła” przy aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży. Nieduży pies prawdopodobnie wypadł z okna na pierwszym piętrze budynku i spadł bezpośrednio na otwartą furtkę ogradzania posesji. Niestety zwierzak nadział się na długie, zaostrzone kolce ogrodzenia wykonanego z kątownika. Wezwani na ratunek strażacy z KM PSP w Łomży, przy użyciu specjalistycznego sprzętu wycieli fragment furtki z nadzianym na nie psem i przekazali lekarzowi weterynarii, który zjawił się na miejscu nieszczęśliwego zdarzenia.
Weterynarz zabrał zranionego psa do lecznicy. 
Na miejscu są także policjanci, którzy szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.   


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę