Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolizja na moście w Wiźnie

Zablokowana jest droga krajowa nr 64 Łomża – Jeżewo. Na moście w Wiźnie doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Z pierwszych informacji wynika, że nikt z ludzi nie odniósł obrażeń.

Informacje o zdarzeniu na moście w Wiźnie służby ratunkowe odebrały przed godziną 7.30. W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe. Na szczęścicie jadącym w nich nic złego się nie stało. Policjanci zdarzenie kwalifikują jako kolizję drogową. Funkcjonariusze pracujący na miejscu ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia. Według nich problem z przejazdem przez most w Wiźnie może potrwać do około godziny 9.00.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę