Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej skodę. Kierowca, 35-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego, zachowywał się nerwowo. Okazało się, że powodem takiego zachowania były narkotyki, które miał przy sobie.

Skodę do kontroli na terenie gminy Piątnica zatrzymali w piatek wieczorem policjanci z tutejszego posterunku. Nerwowe zachowanie kierowcy wzbudziło ich podejrzenia. Po sprawdzeniu okazało się, że kierowca ma przy sobie narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli torebki z zawartością białego proszku o łącznej wadze ponad 14 gramów oraz blisko gram zielonego suszu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że to amfetamina i marihuana. 35-latek usłyszał zarzut posiadania substancji odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Pędził na działce
Tego samego dnia dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie sprawdzali teren miejskich ogródków działkowych. Policjanci podejrzewali, że w jednej z altanek jest produkowany nielegalny alkohol. Ich przypuszczenia potwierdziły się. W domu letniskowym mundurowi ujawnili sprzęt służący do produkcji alkoholu domowym sposobem. Mundurowi zabezpieczyli również 2 beczki, w których znajdowało się łącznie ponad 120 litrów zacieru. Produkcję nielegalnego alkoholu nadzorował 40 – letni mieszkaniec powiatu grajewskiego. On Także odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara nawet do roku pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę