Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Uratowali psa

Nietypową interwencję podejmowali nocą łomżyńscy strażacy. W jednym z bloków tuż przy Parku Ludowym, pies włożył łapę w uchylone okno. Właściciela nie było w mieszkaniu, a pies sam nie potrafił się uwolnić z pułapki. Jęki uwięzionego zwierzaka przed godziną trzecią w nocy budziły mieszkańców osiedla Mote Cassino.

Na ratunek wezwano strażaków. Ci użyli drabiny i szybko dostali się do uwięzionego zwierzaka. Po kilku chwilach pies został wyciągnięty z potrzasku. Okazało się, że na szczęście nie ma obrażeń. Wystraszony zwierzak trafił pod opiekę matki właściciela mieszkania, która międzyczasie także dotarła na miejsce.  


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę