Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Park Wodny mało popularny

Główne zdjęcie
Park wodny

Po miesiącu od wznowienia działalności Parku Wodnego w Łomży jedyny działający pod dachem basem w mieście, nie cieszy się wielką popularnością. Choć w pierwszych dniach tego tygodnia wyraźnie więcej osób skorzystało z kąpieli, to jednak daleko jeszcze choćby do połowy wyników sprzed koronawirusa.

W Łomży są dwa kryte baseny z których normalni mogą korzystać mieszkańcy. Pierwszy to Park Wodny przy ul. Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, a drugi to pływania przy ul. Ursyna Niemcewicza.     Obie zostały zamknięte w połowie  marca po ogłoszeniu przez rząd stanu zagrożenia epidemią koronawirusa. Rząd baseny „odmroził” w Polsce na początku czerwca, ale w Łomży – póki co zdecydowano się na otwarcie tylko Parku Wodnego. Czynny ponownie jest od 15 czerwca, czyli od miesiąca. 
Przemysław Chrzanowski, kierownik zarządzający basenami administrowanymi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży podaje, że średnia dzienna ilość klientów z tygodnia na tydzień jest coraz większa, ale do wyników sprzed koronawirusa jest jeszcze bardzo daleko. W ubiegłym roku codziennie średnio Park Wodny odwiedzały 522 osoby. W pierwszym tygodniu po otwarciu obiektu ta średnia wyniosła 136 na dzień. W kolejnych tygodniach ta liczna rosła do 157 osób, 186 osób, 187 osób. W tym tygodniu – od poniedziałku do czwartku - było to już 230 osób. To całkowita liczba w ciągu 16 godzin pracy pływalni.  
- Dopuszczalna maksymalna liczba osób jaka jednocześnie może korzystać z obiektu w związku z wprowadzonymi ograniczeniami wynosi 67 osób. Jak do tej pory zanotowana największa liczba klientów w tym samym czasie obecna w strefie płatnej wynosiła 46 osób – podaje kierownik Przemysław Chrzanowski.  

Przypominamy, że Park Wodny przy ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00, a w soboty i niedziele  od 8:00 do 22:00. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę