Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolizja na Sikorskiego

Główne zdjęcie
Kolizja na ul. Sikorskiego

Kierowca skody wyjeżdżając z ul. Kolejowej na ul. Gen. Władysława Sikorskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mercedesowi i doprowadził do zderzenia się samochodów. Choć oba są poważnie uszkodzone z pierwszych informacji wynika, że kierowcom nic złego się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godziny 11. Kierowca skody wyjeżdżając z ul. Kolejowej skręcał w lewą stronę i chciał jechać ul. Gen. Wł. Sikorskiego w kierunku skrzyżowania z Wojska Polskiego. W tym samym czasie tą ulicą, od skrzyżowania z aleją Legionów w kierunku Wojska Polskiego, jechał kierowca mercedesa, z którym zderzyła się skoda.
Po kolizji są utrudnienia w ruchu na ul. Sikorskiego, ale nie jest ona zablokowana. Okoliczności zdarzenia ustalają pracujący na miejscu policjanci.

Foto: Kolizja na ul. Sikorskiego
Foto: Uszkodzona Skoda na wyjeździe z ul. Kolejowej
Foto: Uszkodzony Mercedes

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę