Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Sprawdzają rowerzystów

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej komendy, kontrolują dziś jednoślady. - Takie działania mają przeciwdziałać kradzieżom rowerów, a także zwrócić uwagę cyklistów i motorowerzystów na zasady bezpiecznego poruszania się po drogach – podaje Ewelina Szlesińska.

Jednym z najczęstszych wykroczeń popełnianych przez rowerzystów jest przejeżdżanie wzdłuż przez przejście dla pieszych, dlatego mundurowi zwracają dziś szczególną uwagę na nieprawidłowe zachowania wobec tej grupy osób. Apelują również o właściwe zabezpieczanie rowerów przed kradzieżą, a także zachęcają do ich znakowania. W Komendzie Miejskiej Policji w Łomży, znakowanie rowerów wykonują dzielnicowi. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę