Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Narkotyki w piwnicy

Główne zdjęcie
Pudełko z amfetaminą znalezione w piwnicy 34-latka z Łomży. (fot. KMP w Łomży)

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wraz z policjantami z Łomży, w miniony czwartek, weszli do piwnicy należącej do 34-letniego mieszkańca Łomży. Z policyjnych ustaleń wynikało, że mężczyzna może posiadać tam narkotyki. I faktycznie były. Znaleziono ponad 110 gramów amfetaminy.

W chwili wejścia policjantów do piwnicy był tam także 26-latek, który miał przy sobie zawiniątko z marihuaną. 26-latek i 34-latek usłyszeli już zarzuty. Młodszy podejrzany jest o posiadanie środków odurzających, natomiast starszy o posiadanie narkotyków w znacznej ilości, które wbrew obowiązującym przepisom, nabył na terenie jednego z krajów wspólnotowych. W takim przypadku prawo przewiduje, że sprawca czynu podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. 
Sąd zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu 34-latka na okres trzech miesięcy. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę