Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany jechał przez Konarzyce

Ponad 2,5 promila alkoholu miał w sobie 36-latek, którego wczoraj zatrzymali policjanci z łomżyńskiej „drogówki”. Pijany kierował hyundaiem i został zatrzymany w Konarzycach. Policjanci alarmują. Tylko w pierwszym półroczu 2020 roku w Łomży i najbliższej okolicy zatrzymano 83 osoby, które kierowały pojazdami będąc pod wpływem alkoholu.

Zatrzymany wczoraj pijany kierowca hyundaia dziś usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Sąd orzeknie wobec niego także na co najmniej kilka lat zakaz prowadzenia pojazdów. Dokument już zatrzymali mu policjanci, którzy apelują o rozsądek i trzeźwość za kierownicą. Zwracają się także do świadków takiego zachowania – reagujcie!
- Nietrzeźwi kierowcy stwarzają realne zagrożenie dla siebie oraz innych użytkowników dróg. Alkohol obniża koncentrację oraz zaburza zdolność oceny sytuacji – podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. 
Tymczasem policyjne statystyki dobitnie pokazują, że problem nietrzeźwych kierujących wciąż istnieje, pomimo wielokrotnie powtarzanych działań policyjnych, które mają na celu ujawnianie takich osób i eliminowanie ich z ruchu drogowego. Do końca czerwca tego roku, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali  83 osób, które kierowały pojazdami będąc pod wpływem alkoholu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę