Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Śmierć na torach

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło rankiem w Szepietowie. Wjeżdżający na stację pociąg osobowy potrącił dwóch mężczyzn. Jeden zginął na miejscu, drugi i obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło po godzinie 7.  przy wjeździe na dworzec PKP w Szepietowie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwóch mężczyzn znajdujących się na torowisku zostało potraconych przez pociąg relacji Białystok – Szepietowo. Jeden z mężczyzn zginął na miejscu, drugi trafił do szpitala – podała Policja. 

Szczegółowe okoliczności i przebieg tego tragicznego zdarzenia ustalany jest pod ścisłym nadzorem prokuratora.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę