Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Jutro otwarcie kościoła i klasztoru Ojców Kapucynów po kwarantannie

Główne zdjęcie
Klasztor i Kościół Ojców Kapucynów w Łomży

- Drodzy Parafianie i Przyjaciele naszego kościoła, kwarantanna klasztoru kapucynów i kościoła w Łomży została zakończona, dlatego od jutra, czyli od środy 15 lipca, kościół jest otwarty - napisali Bracia Mniejsi Kapucyni z Łomży dziękując dobremu Bogu za zdrowie wszystkich braci w klasztorze. - Zapraszamy najserdeczniej na chwilę modlitwy do naszego kościoła i cieszymy się, że możemy znowu się w Wami spotkać - dodali.

Przypomnijmy kościół i klasztor Ojców kapucynów został objęty kwarantanną 29 czerwca, po potwierdzeniu ogniska zakażeń wirusem SARS-CoV-2 najpierw w łomżyńskim Zgromadzeniu Sióstr Służek NMP Niepokalanej, a później także wśród jednego z łomżyńskich kapucynów. 
To ognisko koronawoirusa zostało wygaszone, a zakażony kapucyn, podobnie jak większość zakonnic ozdrowiał. To umożliwiło zdjęcie kwarantanny z zakonu i ponowne otwarcie kościoła. 

Dziś Bracia Mniejsi Kapucyni z Łomży ogłosili ponowne otwarcie kościoła przy ul. Krzywe Koło. Oto ich komunikat. 

Drodzy Parafianie i Przyjaciele naszego kościoła,

kwarantanna klasztoru kapucynów i kościoła w Łomży została zakończona, dlatego od jutra, czyli od środy 15 lipca, kościół jest otwarty, a Msze święte i nabożeństwa będą odprawiane tak jak przed kwarantanną: w dni powszednie o 6.30, 7.15, 8.00 i 18.00.

W niedziele Msze św. będą odprawiane o 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.

Spowiedź na początku każdej Mszy świętej.

W sprawach związanych z kancelarią parafialną (chrzty święte, śluby, pogrzeby) prosimy o kontakt pod nr telefonu +48506421261 w godzinach pracy kancelarii – wtorek, piątek i sobota 8.00-9.00 i 17.00-18.00.

Serdecznie dziękujemy dobremu Bogu za zdrowie wszystkich braci w klasztorze. Gorące podziękowania przesyłamy też za wyrazy wsparcia i modlitwę w naszej intencji w czasie kwarantanny. Dziękujemy również służbom za troskę o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich.

Zapraszamy najserdeczniej na chwilę modlitwy do naszego kościoła i cieszymy się, że możemy znowu się w Wami spotkać.

Bracia Mniejsi Kapucyni z Łomży

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę