Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Złapali złodziei, którzy okradli staruszkę w Łomży

Na początku czerwca, pod pretekstem zakręcenia wody na czas rzekomego remontu sieci, weszli do mieszkania samotnie mieszkającej 88-letniej kobiety z Łomży i wykorzystując jej nieuwagę skradli oszczędności na prawie 3 tysiące złotych. W ubiegłym tygodniu policjanci złapali złodziei. Okazało się, że to ci sami, którzy w Białymstoku w ten sposób okradli trzy mieszkania. Straty oszacowane przez właścicieli to blisko 30 tysięcy złotych.

Złodziejami okazali się 31-letni mężczyzna i 31 letnia kobieta. Do zatrzymania ich doszło przy współpracy białostockich policjantów z kryminalnymi z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Mundurowi odzyskali część skradzionego mienia. Oboje zatrzymanych usłyszało po cztery zarzuty i decyzją sądu 31-latkowie najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują o rozwagę! Przypominają o ograniczonym zaufaniu do nieznajomych. Każdy, kto miał do czynienia z opisywanym sposobem działania przestępców, powinien natychmiast skontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

zobacz: Okradli staruszkę na „wodociągowców”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę