Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie w centrum Piątnicy

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Piątnicy. Na głównym skrzyżowaniu samochód osobowy wyjechał przed tira, po czym uderzony przez niego obrócił się i uderzył w drugą osobówkę. Na szczęście nikomu z jadących w samochodach nic poważnego się nie stało, ale są duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10. Jak informują okoliczni mieszkańcy, od wczoraj nie działa tu sygnalizacja świetlna sterująca ruchem. Sprawcą zdarzenia może być młoda kobieta kierująca audi, która najprawdopodobniej nie zachowując należytej ostrożności przejeżdżała przez skrzyżowanie z ulicy Czarnockiej w ul. Szkolną. Gdy była już za połową skrzyżowania w prowadzone przez nią audi uderzył jadący drogą Łomża – Grajewo tir. Siła uderzenia była tak duża, że audi obróciło się i uderzyło w opla corsę, którego kierowca oczekiwał na wjazd na to skrzyżowanie z ul. Szkolnej. 

Na miejscu pracują służby, oraz policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia. Z pierwszych informacji wynika, że nikt nie odniósł większych obrażeń, a całe zdarzenie będzie zakwalifikowane jako zwykła kolizja drogowa.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę