Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Znowu można wejść do ratusza

Główne zdjęcie
Ograniczenia w Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Łomży

Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Łomży od dziś przywraca – zawieszoną na kilka miesięcy - bezpośrednią obsługę mieszkańców bez konieczności wcześniejszego telefonicznego umówienia wizyty. Wchodzący do ratusza zobowiązani są do noszenia maseczek, dezynfekcji rąk przed wejściem do urzędu, oraz zachowaniem dystansów społecznych najmniej 1,5 metra.

Jak przekazuje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży przyjmowanie interesantów w sprawach m. in. rejestracji pojazdów, prawa jazdy, spraw meldunkowych, dowodów osobistych będzie odbywało się, jak wcześniej, na podstawie numerków pobranych z kolejkomatu znajdującego się na parterze Ratusza. Bilety na określoną godzinę przyjęcia przez pracownika merytorycznego wydawane są codziennie od godziny 7.30 do wyczerpania limitu określonego na dany dzień.
- Wobec nadal trwającego zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i pracownikom urzędu zalecamy załatwianie spraw poprzez platformę ePUAP i Profil Zaufany- podaje miejski urzędnik.
Katalog spraw, które można załatwić bez konieczności przychodzenia do urzędu znajduje się na stronie www.gov.pl/web/gov/uslugi-dla-obywatela.

Wchodzący do Urzędu Miejskiego interesanci zobowiązani są do przestrzegania rygorów sanitarnych:

  • dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi;
  • obowiązek zachowania odległości między poszczególnymi osobami, w tym oczekującymi w kolejce co najmniej 1,5 metra;
  • obowiązek stosowania osłony ust i nosa;
  • obowiązek dezynfekcji rąk przed wejściem do urzędu.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę